ACTORSMAP je profesionální herecká databáze, kterou využívají přední tvůrci, režiséři, castingoví režiséři a castingové agentury v ČR, SR i zahraničí.

ACTORSMAP na jednom místě přehledně představuje české a slovenské herce, herečky, studenty hereckých škol a herecké agenty. Herce snadno vyhledáte podle zadaných kritérií (věk, jazykové schopnosti, speciální dovednosti atp.).

PRO HERCE Každý herec si na tomto webu může vytvořit vlastní aktuální profil, kterým se chce prezentovat filmovým profesionálům, castingovým režisérům a castingu. Jednoduše vytvoří profil s potřebnými informacemi, kontaktem, fotografiemi, showreelem, představovacím videem či odkazem na webové stránky.

PRO AGENTY Každý herecký agent má na tomto webu možnost efektivně prezentovat herce, které zastupuje. Jednoduše jim vytvoří profily s potřebnými informacemi, fotografiemi, kontaktem, showreelem, představovacím videem či odkazem na jejich webové stránky.

PODPORA TVŮRCŮ režisérů, castingových režisérů, castingu, producentů, produkcí, uměleckých projektů a především HERCŮ

POSLÁNÍ Snadné vyhledávání a kontaktování herců. Snadná registrace a prezentace. Snadné pozvání na casting a oslovení herců na natáčení. Snadné zasílání informací o projektech hercům a textu na casting. Snadné a rychlé ověřování termínů a závazků herců.

AKTUÁLNÍ HERECKÝ PROFIL Každý si může snadno svůj profil aktualizovat prostřednictvím vlastních přihlašovacích údajů.

Díky anglické verzi webu je možné české a slovenské herce a herečky představit také zahraničním produkcím a producentům.

ACTORSMAP vznikla propojením pěti hereckých agentur, které chtějí na základě svých dlouhodobých zkušeností hercům pomáhat.

ACTORSMAP це професійна акторська база даних, де окрім чеських та словацьких акторів, студентів акторських шкіл та огляду (списку) акторських агентів, тепер ви також знайдете базу даних українських артистів, які працюють у Чехії. Оператори дозволяють українським акторам безкоштовно презентувати себе на платформі протягом одного року. Сподіваємося, що ця можливість принесе їм співпрацю не лише з чеськими творцями. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до нашого україномовного колеги: n.golovcenkova@seznam.cz 

OF AGENCY / LAK PRODUKCE / RESET ACTORS / MORE THAN STARS / MYRNYX TYRNYX

Projekt stále rozvíjíme a zdokonalujeme na základě zkušeností a Vašich referencí a postřehů, kterých si vážíme.

ACTORSMAP mediálně spolupracuje s agenturou 2media.cz